دو مجروح در حادثه رانندگی

دو مجروح در حادثه رانندگی 1080 810 سازمان آتش‌نشانی شاهین‌شهر

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری  شاهین شهر در مورخ 1399/02/05 ساعت 20:04 یک دستگاه پراید با خاور

واقع در پل گرگاب دچار حادثه گردید .
آتش نشان پیروز شیخی نسب    فرمانده عملیات اعلام کرد:
به محض حضور در محل مشاهده گردید یک دستگاه خودروی سواری پراید با یک دستگاه کامیونت خاور از جلو با هم برخورد نموده اند که آتش نشانان وارد عمل شده در ابتدا ایمن سازی جاده و محل را برقرار سپس دو مصدوم را از داخل خودرو خارج نموده و توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل گردیدند . 

آتش یار سوم مرتضی جهانگیری   نیز در این رابطه گفت :
پس از اعلام حادثه دو دستگاه اطفائیه سبک و سنگین به همراه 5 نفر آتش نشان محل حادثه اعزام شدند . با توجه به شرایط موجود آتش نشانان  تا زمان حمل خودرو توسط چرثقیل جهت ایمن سازی در محل حضور داشتند. متاسفانه در این حادثه دو نفرمجروح شدن ، محل کاملا پاک سازی و خودروها  تحویل عوامل نیروی انتظامی گردید .

آتش پاد دوم مجتبی رستمی مدیر عامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی در این رابطه گفت :
رفتارهای پرخطر (نقض قوانین، سهل‌انگاری،خستگی، عدم تمرکز و خواب‌آلودگی، سبقت بی‌جا، صحبت و بحث با سرنشینان، پاسخگویی به تلفن همراه) در رانندگی مجب به خطر افتادن جان سرنشینان خودرو و سایرین در جاده می گردد .

شایان ذکر است علت حادثه توسط کارشناسان راهوردر دست بررسی می باشد.

حیدر صادق گلی سرپرست معاونت اجرایی و خدمات شهری و رئیس ستاد کرونای شهرداری شاهین شهر در جلسه این ستاد گفت: با توجه به موج جدید انتشار ویروس کرونا، ستاد کرونای شهرداری با اتخاذ تدابیر ابلاغ شده در آماده باش کامل است.

وی در ادامه به تعطیلی برخی از اماکن و صنوف توسط ستاد مدیریت کرونای استان اصفهان اشاره نمود و گفت: شاهین شهر نیز از این مهم مستثنی نبوده و مصوبه مذکور را به طور کامل رعایت و انجام داده است.

صادق گلی با بیان اینکه همچنان تنها راه پیشگیری از این ویروس زدن ماسک و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی است، از شهروندان فهیم خواست از ترددهای غیر ضروری در خارج از منزل جدا” خودداری نمایند.

سرپرست معاونت اجرایی و خدمات شهری و رئیس ستاد کرونای شهرداری شاهین شهر در بخشی از سخنان خود اظهار داشت: متأسفانه برخی شهروندان رعایت پروتکل های بهداشتی را کم اهمیت قلمداد نموده که این معضل به انتشار بیش از پیش ویروس کرونا کمک کرده است.

گفتنی است در جلسه ستاد مدیریت کرونای شهرداری هر یک از اعضاء به بیان نظرات پرداختند.