اتاق خواب منزل مسکونی در آتش سوخت

اتاق خواب منزل مسکونی در آتش سوخت 500 300 سازمان آتش‌نشانی شاهین‌شهر

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری  شاهین شهر در مورخ 1399/04/16 ساعت 06:03 یک باب منزل مسکونی در طبقه همکف ساختمان واقع درخیابان شیخ بهایی فرعی 3 غربی دچار حریق شد .
سر آتش نشان علیرضا ابراهیمی فرمانده عملیات اعلام کرد:
به محض حضور در محل با دود غلیظ که از طبقه همکف ساختمان را در بر گرفته بود و آتش در حال زبانه کشیدن بود مواجه و پس از بررسی و پیدا کردن منشاء آتش سوزی که از داخل اتاق خواب رخ داده بود  ، آتش نشانان سریعا وارد عمل و با کشیدن لوله و آبدهی به محل ، آتش سوزی مهار گردید  دود محل پس از رفع خطر تخلیه وعمل تهویه انجام وکلیه لوازم که احتمال دوباره مشتعل شدن داشت را به بیرون از منزل انتقال دادند. 
آتش یار سوم اباذر فریدون پور کشیک وقت  نیز در این رابطه گفت :
در این عملیات با توجه به حجم بالای آتش و دود سه دستگاه اطفائیه سبک و سنگین با  تعداد 9 نفر آتش نشان با تجربه وکارایی از سرایت  حریق به دیگر قسمت های ساختمان و طبقه بالا جلوگیری گردید .  آتش نشانان پس از اطفا کامل آتش با استفاده از رم فن ( رم فن ابزاری تخصصی جهت تخلیه سریع دود از محل می باشد ) دود محل تخلیه شد. رعایت کلیه نکات ایمنی و ارائه توصیه های ایمنی به مالک داده شد.  
آتش پاد دوم مجتبی رستمی مدیر عامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی در این رابطه گفت :
•    حادثه خبر نمى‌کند. 
•    با رعايت نکات ايمنى قبل از وقوع آتش‌سوزى هميشه براى مقابله با آتش‌سوزى آماده باشيم . 
•    کپسول آتش‌نشانى مناسبى در منزل داشته باشيد و در مورد نحوه استفاده از آن ، آموزش ببينيد و به اعضاء خانواده نيز آموزش دهيد و ضمن حفظ خونسردی با شماره ۱۲۵ تماس گرفته و با اعلام وقوع آتش‌سوزی سازمان  آتش نشانی را مطلع کنید.