شنا در استخر کشاورزی جان تبعه افغانستانی 25 ساله را گرفت

شنا در استخر کشاورزی جان تبعه افغانستانی 25 ساله را گرفت 500 300 سازمان آتش‌نشانی شاهین‌شهر

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر در مورخ 1399/04/30ساعت 12:14 با اعلام غرق شدن جوان در استخر آب کشاورزی واقع در گرگاب صحرای محمود آباد به وقوع پیوست .
سر آتش نشان علیرضا ابراهیمی فرمانده عملیات اعلام کرد:
به محض حضور در محل با تجمع افراد واعلام اینکه  نگهبان پمپ آب استخر مفقود گردیده و احتمال دارد که در درون استخر غرق شده باشد امدادگران به همراه تیم غواصی سریعا با رعایت نکات ایمنی وارد عمل شده و با استفاده از تجهیزات تخصصی غواصی وارد آب و پس از جستجو پیکر بی جان جوان را در زیر آب یافته.و به بالا انتقال دادند.
آتش یار دوم مرتضی جهانگیری  وقت  نیز در این رابطه گفت :
در پی اعلام حادثه سریعا تیم عملیات و تیم غواصی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی به محل حادثه اعزام و پس از بررسی چگونگی بروز حادثه و ارزیابی موقعیت غواصان با حمایت وارد استخر آب شدند پس از جستجو و یافتن بدن بی جان جوان 25ساله  را از استخر خارج و در اختیار عوامل اورژانس ونیروهای انتظامی قراردادند. 
آتش پاد دوم مجتبی رستمی مدیر عامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی در این رابطه گفت :
 نصب نرده بان شناور دایم، وجود طناب نجات، وسایل کمک‌های اولیه و مجهز شدن استخر به تیوپ به تعداد مناسب در داخل استخر‌های بالای یک و نیم متر عمق و جلوگیری جدی از تردّد افراد غیر مسئول در محوطه استخر‌ها از ویژگی‌های یک استخر کشاورزی استاندارد است